Miody naturalne

Miód Akacjowy Miód Akacjowy
Cena:

50,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Miód Gryczany Miód Gryczany
Cena:

50,00 zł

szt.
zobacz więcej
Miód Lipowy Miód Lipowy
Cena:

50,00 zł

szt.
zobacz więcej
Miód Lipowy KREMOWANY Miód Lipowy KREMOWANY
Cena:

50,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Miód Nawłociowy Miód Nawłociowy
Cena:

50,00 zł

szt.
zobacz więcej
Miód Rzepakowy Miód Rzepakowy
Cena:

40,00 zł

szt.
zobacz więcej
Miód Rzepakowy KREMOWANY Miód Rzepakowy KREMOWANY
Cena:

45,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Miód Wrzosowy Miód Wrzosowy
Cena:

45,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ziołomiód Mniszkowy Ziołomiód Mniszkowy
Cena:

65,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Miód Wielokwiatowy Miód Wielokwiatowy
Cena:

42,00 zł

szt.
zobacz więcej

Miody naturalne z Gór Izerskich w sklepie Pasieka na Prerii

Oferujemy miody naturalne z rodzinnego gospodarstwa, które prowadzone jest z tradycją - przez pokolenia na terenie Gór Izerskich. To, co nas wyróżnia na tle konkurencji, to doświadczenie, wiedza, odpowiednie traktowanie pszczół oraz najwyższa jakość miodów, które pozyskiwane są w sposób naturalny z polskiej pasieki. Warto podkreślić że nasze pasieki usytuowane są na łąkach, wzdłuż roślin pożytkowych, co też korzystanie wpływa na ich kondycję w całym sezonie. Miody naturalne pozyskujemy tylko od rodzin zamieszkujących ule drewniane, które usytuowane są w pobliżu roślin miododajnych. Dzięki temu pszczoły mogą czerpać jak najwięcej nektaru i pyłku kwiatowego, co też przekłada się na jakość oraz ilość produkowanego miodu.

Miody naturalne - bogate w składniki odżywcze

Pszczele miody naturalne dostępne w naszym sklepie to jeden z najbardziej odżywczych pokarmów, jakie podarowała nam natura. Miody są skarbnicą wielu minerałów oraz witamin, które wzmacniają organizm, dodają energii, poprawiają koncentrację, samopoczucie oraz wzmacniają nasz układ odpornościowy przed wirusami. Miody naturalne wykazują także działanie bakteriobójcze i nawilżające. Dzięki temu można pozbyć się wielu schorzeń. Wszystko to zawdzięczamy minerałom, kwasom i enzymom, które znajdują się w naszym miodzie. Dlatego też nie bez przyczyny mówi się, że miody naturalne to tak zwane ,,płynne złoto’’, dostępne w naszym sklepie internetowym. Dlatego też oferujemy pełną gamę produktów. Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu!

Miody naturalne - jak powstają?

Miody naturalne oferowane przez nasz sklep są oczywiście produkowane przez nasze dzielne i pracowite pszczoły, które pochodzą z rodzinnego gospodarstwa w regionie Gór Izerskich. Cały proces zaczyna się od zebrania rosy miodowej, która pojawia się na kłosach traw specjalnie obsiewanych przez nas łąk. Czasem surowcem miodowym są soki z dojrzałych owoców oraz wypływające z uszkodzonych części roślin. Surowce miodowe są zwilżane przez gruczoły ślinowe pszczół. Nastepnie produkt jest przenoszony do ula i przekazywany pszczołom robotnicom, które zagęszczają miód i przenoszą do dolnych komórek plastra. Po wypełnieniu wszystkich komórek miód dojrzewa i obniża się zawartość wody. Z kolei nasi pszczelarze dbają o pszczoły, a także przygotowują słoiki do sprzedaży, by każdy mogł otrzymać wyjątkowe miody naturalne z polskiej pasieki.

Jak przechowuje się miody naturalne?

Miody naturalne to wyroby, które wymagają odpowiedniego sposobu przechowywania, aby zachować wszystkie drogocenne właściwości. Niestety często się o tym zapomina. Nasi pszczelarze dbają o niską temperaturę przechowywania oraz odpowiednią wilgotność powietrza. W domowych warunkach nasze miody naturalne polecamy przechowywać w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu. Dlatego też szafka kuchenna przy dłuższym okresie nie będzie idealnym rozwiązaniem. Najlepiej wykorzystać nieogrzaną spiżarnię, piwnicę a nawet lodówkę. Nasze miody naturalne należy przechowywać w szczelnie zakręconym słoiku, aby miód nie wchłonął wilgoci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl